in

“20 burra për një natë”, 42-vjeçarja me perardhje nga Shqipëria tregon si e rrë*mbyen dhe e kthyen në sk*llave mardhenie

Një 42-vjeçare ka rrëfyer për mediat sesi u rrë*mbye dhe u shitë për skll*ave seksi në moshën 19-vjeçare, pasi kishte një jetë te shfre*nuar dhe nuk kishte kushte financiare për te jetuar një jetë normale.Kur ishte e re, Sara F. udhëtoi nga Gateshead, Tyneside në Amsterdam, pasi kishte aplikuar për një vend pune si infermiere, por një grup i zuri pritë dhe e rrëm*byen $htipe relamen meposhte dhe shiko se cfare thote sara.

What do you think?

-12 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dikur plotë me borxhe, sot mbretëreshë e ekranit dhe me vila luksoze, Xhensila Myrtezaj bukuroshja që lindi nga hiçi

Mjegull e madhe, mbrëmë aksi.dent i frikshëm në Kosovë (VIDEO)