in

A është bukur të ndahesh? Ermal Mamaqi vë në siklet Jonida Maliqin,si reagon këngëtarja (Video)

Jonida Maliqi pritet të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovision’ me këngën ‘Ktheju Tokës’, e cila u shpall kënga fituese e Festivalit të RTSH-së.

Mbrëmjen e sotme këngëtarja do të jetë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermali’.

Dhe si gjithmonë Ermali ka publikuar dhe kësaj rradhe videon promo të emisionit dhe dëgjohet teksa ai e pyet në lidhje me divorcin, Jonidën.

“A është bukur kur ndahesh?”, dëgjohet të thotë Ermali, ndërkohë që Jonida shmang për disa sekonda para se të përgjigjet shtype rekl,am dhe shiko vide,on.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Cilët janë më të mirë në shtrat Sërbet apo Grekët a Shqiptarët? Përgjigjet Anxhela live në emision (Video)

Jonida Maliqi flet për divorcin: Është e vështirë, por …(Video)