in

Ajo thot që unë jom Mami por befasohet nga ky djalosh Rina duke bër twerk djaloshi ia.. (Video)

Duket se kjo mbrëmje është një përballje e vërtetë midis skuadrës blu dhe të kuqe në “Shiko Kush LUAN”.

E tillë ishte dhe përballja e Rina Balaj në skuadrën e kuqe dhe Graciano Tagani në skuadrën blu, duke bërë përballje me njëri-tjetrin për kërcimin “twerk” dhe “rap music” shtipe rekl,am dhe shiko videon.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Këngëtares shqiptare ia mbushin tru..pin me par.a në dasmë(VIDEO)

“Tezes i vjen era nënë” ja 5 arsye pse tezja eshte si nje nene e dyte!