in

Ajo thotë “Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”, për një nat sbahet nami

Ajo thotë “Bëja qejfin sheikut se të paguan mirë”, për një nat sbahet nami.

Këngëtarja e njohur, Elhaida Dani, ka vizituar së fundmi Katarin. Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, foto e video nga udhëtimi në Doha.

Në “Instagram”, Elhaida ka publikuar një video të Doha-s në orët e para të mëngjesit, të kapur nga avioni shtype rekl,am dhe shiko vide,on

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rrëfimi i vjehrrës: “Djali me ka vdeek, nusja po i bjen çdo dit burra tjerë ne shtëpi, po e bëjnë ne sy te mi, po dua me u çmend”

Trondit Nëna Shqiptare: Çikes teme i kam than mos u marto me katundar qe s’ka bukë për veti, gjëje najë pareli qe ta mush …