in

Arbenita është “qorruar” në Feron, sapo ka refuzuar mashkullin që i çmend gjitha femrat e botës

Arbenita është “qorruar” në Feron, sapo ka refuzuar mashkullin që i çmend gjitha femrat e botës

Arbenita Ismajli edhe njëherë ka treguar që ajo është e dashuruar kokë e këmbë në reperin nga Gjilani.

Mund të themi pa frikë se Fero dhe Arbenita janë kthyer ndër çiftet më “IN” dhe të komentuar të showbizz-it shqiptar per me shume info ndiqe videon e me poshtme.$htipe relameen dhe shiko videon.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rrefim rrenqeths: Kallashi flet për nënën që e la në jetimore

Elvisi e gruaja vishen e rregullohen për të dal, shikoni kombinimin e zonjës