in

Babai shokohet kur gjen burrin pa rroba në dollap, 42-vjeçari: Më thirri vajza jote

Incidenti ka ndodhur në Teksas ndërsa sipas mediave lokale, burri i panjohur kishte ardhur për të kryer marr.ëdhënie me vajzën e tij 12-vjeçare.Babi, identiteti i të cilit nuk është bërë publik, tregoi për mediat se ai e gjeti Christopher Todd në dollapin e tij gjysmë la.kuriq në nëntor të vitit 2018 ndërsa bëhej gati për punë.

Leonard, i cili nuk u soll në mënyrë agresive, i tha babait se ishte vajza e tij adoleshente që e kishte ftuar në shtëpi shtype rekl,am dhe shiko vide,on

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

E turpshme, vëllait të Agim Ramadanit i thyhet vetura në Gjilan, i vjedhin çantën që ishte në të.

Nxehet keq ky karateist godet rëndë Enver Idrizin live në emision. Shikoni çfarë ndodhi!