in

BANESA MORI FLAKË, KUSH JANË DY TË RINJTË SHQIPTARË QË HUMBËN JETËN NË BRUKSEL (EMRAT-FOTO)

Dy të rinj shqiptarë kanë humbur jetën nga një zjarr që përfshiu banesën ku jetonin në Bruksel.

Viktimat janë Pelivan Hysaj, 24 vjeç nga Berati dhe Venedik Pirushi, 23 vjec, nga Durrësi, shkruan Newsbomb.al.

Ngjarja ka ndodhur ditën e premte. Banesa në të cilën jetonin dy të rinjtë u përfshi nga flakët, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit $htipe relamen meposhte dhe shiko videon se si nuk arriten ti nxjerrin Trupat nga flaka.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nusja Nga Kuçova “Spranon” Vjehrrën Nga Saranda, Prezantuesja Ndërpret Emisionin Live

Historija e tijë me të shti në dhe për së gjalli thotë Halil Kastrati