in

Cilët janë më të mirë në shtrat Sërbet apo Grekët a Shqiptarët? Përgjigjet Anxhela live në emision (Video)

Këngëtarja e famshme shqiptare Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Shiko kush luan”, ku i është dashur t’u përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme. Siç dihet tashmë, Peristeri ka jetuar për vite të tëra në Greqi dhe një nga pyetjet ka qenë se cilët janë më të mirë në shtrat, meshkujt shqiptarë apo ata grekë. Megjithatë, ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet menjëherë dhe shikoni se cfarë thot shtype rekl,am dhe shiko videon.

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ka dy fëmijë dhe është 41 vjeçe, por Gjyste Vulaj i cmend rrjetin me trupin e saj (Video)

A është bukur të ndahesh? Ermal Mamaqi vë në siklet Jonida Maliqin,si reagon këngëtarja (Video)