in

Detaje ho.rror nga ngjarja në Tiranë/ Si qëndroi i varur për 6 orë roja me 3 fëmijë dhe askush nuk i afrohej (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnate në një punishte druri në Vorë ku roja i biznesit të vogël, i dha fund jetës duke u vetë.varur.

Newsbomb.al mëson se viktima është identifikuar si Agim Hito, 56 vjeç, baba i tre fëmijëve, nga Vora.

Policia dha informacion për ngjarjen vetëm para pak minutash, ndërsa siç thonë burimet për newsbomb.al, trupi i vik.timës ka qendruar varur në litar përreth 6 orë duke terr.orizuar këdo që e ka parë $htipe relamen meposhte dhe shiko pamjet ku nje kalimtar i rastit kishte filmuar ngjarjen.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kujdes Pamje Të Rënda: Tetë Vjeçari Nga Vushtrria Sulmohet Rëndë Nga Qentë Endacak (PAMJE)

Rrefen per media 16-Vjecarja:Kisha frige ta beja ne makine ja ne cili hotel ai me qonte cdo here