in

Djali e fton vajzën për kafe, ja çfarë i kërkon ajo si shkëmbim (FOTO)

Njohjet në rrjetet sociale janë bërë të zakonshme tashme, madje ka shumë çifte që janë njohur në Facebook, Instagram etj.
Por, tentativa e këtij djali për t’u njohur me një vajzë, ka rezultuar pa sukses. Ai e ka ftuar atë për kafe, por përgjigja që ka marrë e ka tronditur.“Hahahahaha interes i gjallë ee?”, ia kthen djali.$htipe relamen meposhte dhe shiko mesazhet se cfare po ndodh me vazat tona se cfare po kerkojne ato pa marre

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Do qani! Një nënë e dëshpëruar e mbajti fëmijën e saj në ujë për ditë të tëra…

I Tërboi Të Gjithë Duke Dredhur Të Pasmet, Ky Është Detaji I Fustanit Të Shkurtër Që “Demaskoi” Encën