in

E Fundit: Vjehrri Shqiptar Pl.agos Rëndë Dhëndrin E Tij Në Austri, Arsyeja Shokuese (Video)

Policia nuk e sqaron etninë dhe as marrëdhënien në mes të palëve në konflikt. Ndërkaq mediat i referohen dorasit si Austriak ndërkohë që për viktimën dhe për të shoqen shkruajnë se janë shqiptarë…
Paraditen e djeshme, rreth orës 10.45 në qytezën Prater,Vienn, një person 29 vjeçar është qëlluar dhe plagosur rëndë me armë zjarri. Një video e cila është shpërndarë në internet e keni më poshtë dhe besohet se është një familje nga Shqipëria.Më poshtë / Vazhdo për të parë pamjet:

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skandal: Publikohen Bisedat Mes Noizy Dhe Ences, Kur Ai I Kërkon Të Bëj Me Të, Por A Jeni Gati Ta Shikoni Përgjigjen E Ences….

Tragjedi në familjen kosovare: Nëna dhe foshnja….