in

“E lidh, i vë çorape në gojë dhe i pret duart me thi.kë” Shqiptari tor.turon gruan se nuk zbatonte kanunin

Ajo nuk zbatonte kanunin dhe për këtë “turp të madh” është masakruar nga bashkëshorti i saj shqiptar. Historia e rëndë ka ndodhur në Italinë fqinje, ku shqiptari e ka rrahur gruan në mënyrë të përsëritur, e në raste të caktuara dhe mjaft të rëndë.

Media lokale shkruan se 34 vjeçari shqiptar u arrestua nga policia edhe pse ai prej kohësh e torturonte gruan 26 vjeçare.

Shqiptari e rrihte gruan e tij sepse ajo nuk i përmbahej në mënyrë strikte rregullave kanunore, si psh ulej me familjarët e bashkëshortit në një tavolinë. Dhuna ishte aq e madhe saqë në një rast 34 vjeçari i kishte thyer dhëmbët e përparmë nuses së tij. Skena ishte parë dhe nga vajza e vogël që kishte çifti shtipe hapsiren meposhte dhe shiko pamjet se cfare thone te afermit qe kishin pare tmerrin me sy.

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë: Babai pl.agos djalin e tij 23 vjeҫar

Unë edhe djali i madh i tezes kemi ra ne dashuri, kemi nis edhe lidhje te fshehur, por familja po mendon qe..