in

E Papritur: Propozim martes live në emision Albana Osmanit, por a jeni gati ta ndëgjoni përgjigjen e saj (VIDEO)

Në emisionin Top Show Magazine kanë qenë të ftuar disa këngëtarë dhe reperë nga Kosova. Këngëtari i ri Trim Jetullahu promovoi këngën e tij më të re me Çiljetën “BUBU”, ndërsa nuk shpëtoi pa u ngacmuar pak nga prezantuesit edhe për jetën e tij private. I pyetur në lidhje me femrat, Trimi tha se ka dëshirë që një femër ta presë atë, dhe jo të ndodh e kundërta, dhe papritmas shikoni cfarë i bën Albana Osmanit, shtypni posht relamenn dhe ju hapet kjo video befasuese:

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trondit Nëna Shqiptare: Çikes teme i kam than mos u marto me katundar qe s’ka bukë për veti, gjëje najë pareli qe ta mush …

“Nuk më pëlqen familja e burrit, do bëj atë që s’ua pret mendja…”, vajza çudit me letrën (Video)