in

E Papritur: Roza Lati e pyet në emision live Ardit Gjebrean, ‘A të del koha për të bërë marr3dheni3? Arditi befason gjithë publikun me përgjigjen e tij

Ardit Gjebrea ishte i ftuari i parë i emisionit “Why not”, ku në një intervistë me Roza Latin, Arditi u tregua shumë i shpenguar duke iu përgjigjur edhe një pyetjeje për s3ksin.

“A të del koha të bësh s3ks”, e pyeti Roza Lati Arditin.

Dhe Arditi nuk ngurroi të përgjigjej.

”Do habitesh, por më del.

Përtej humorit, unë besoj se me pak organizim kushdo i bën të gjitha”, u shpreh Arditi ndërsa më pas shtoi:

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Abazi: Punë ka bre sat dush, po rinia po kanë qef me prit prej të tjerëve duke nejt n’kafe

Me ta kput shpirtin, ndë rron jetë Anduena Gashi 4 vjeqare