in

Elvis Naçi: Ramush Haradinaj meriton respekt, ka luftu për Kosovë, por e keqja e tij është se…

Imami shqiptar, Elvis Naçi, gjatë emisionit n’Kosovë Shoë, u pyet nga moderatori Shpetim Desku, se cila është e mira dhe e keqja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Pas kësaj pyetje, Naçi hezitoi pak të përgjigjet mirëpo tha se, e mira e Haradinajt është se ka luftuar në luftë, ndërsa e keqja që nuk po e ndal bixhozin per me shume info ndiqe videon e me poshtme.$htipe relameen dhe shiko vidoen.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tragjedi në familjen kosovare: Nëna dhe foshnja….

Pa bukë, pa shkollë, pa shtëpi… jetimi 10 vjeç nga dy ditë rri pa ushqim