in

Flasin me lot në sy familjarët e Drilonës, 32 vjeçares e cila ndërroi jetë pas lindjes

Me dyshimet se kishte nisur një lindje të parakohshme, Spitali i Gjakovës e kishte nisur me urgjencë Drilona Lleshi-Morinën për në QKUK.

Por, pas lindjes, gjendja shëndetësore e 32-vjeçares nga Gjakova do të komplikohej.

Tri operime të realizuara brenda 5 ditëve qëndrimi në QKUK, nuk do të bënin që Drilona Lleshi-Morina të mbijetonte, raporton KTV shtipe hapsiren meposhte dhe shiko videon do ju mbushen edhe juve syte me lote.

What do you think?

8 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Nëse ti moj motra ime je duke më shikuar, kujdesu për nënën se unë nuk po mundem ta përballoj v*dekjen tënde”

Familja e 32 vjeçares që vd.iq pas lindjes po akuzon mjekët për neglizhencë