in

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb

Pak ditë pas dasmës, GazetaBlic ka kontaktuar Edonën, dhe e ka pyetur atë në lidhje me fustanin e saj, se ku e ka dizajnuar dhe se çfarë kosto ka pasur.

Edona, tregoi se fustanin e ka qepur tek një dizajner serb pasi që ka vite që e përcjellë punën e tij në rrjetet sociale.‘Mihailo është një dizajner serb, me famë botërore! E përcjelli prej 2013 në Instagram dhe ka qenë ëndrra ime, kur të martohem vellon me punu te ky, për shkak se jam përshtat fiks në st

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kritikohet 24 vjeçarja që ndërpreu rruajtjen e këmbëve katër muaj më parë

Milaim Zeka: Të burgosurit të kenë një dhomë për gratë ose dashnoret e tyre, sepse edhe ata kan nevoj për…