in

Gruaja gjermane konvertohet nga feja e krishterë në islame, shpërthen në lot nga gëzimi

Quhet Natascha Nicole Kellermann, një ish-anëtare e grupit ultra-nacionalist ndryshe e djathtës ekstreme AfD në Gjermani ka marrë vendim që të konvertohet në Islam.

Para 4 vite gjatë një udhëtimi për pune, Natascha ishte njoftuar me Emrah i cili ishte një biznesmen dhe punonte ne këtë qytet, pa kaluar shume kohe ata kishin vendosur te martohen.

Ajo është konvertuar nga feja krishtere në atë islame në qytetin Kajseri të Turqisë ku dhe tani po jeton me burrin e saj 35 vjeçar Emrah Adıgüzel shtype rekl, la men dhe shiko videon

What do you think?

-6 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A LEJOHET TË MARTOHEM ME NJË VAJZË QË NUK ËSHTË E VIRGJËR? [VIDEO]

Linda Morina nuk është normal, ja çfarë vallëzimi të ‘çmendur’ bën (Video)