in

Gruaja nga Shkodra rrëfen: Ndihmomëni bre, burri me ka vdeek, kam mbet me veç me kunatin ai po e bën me mua çdo ditë, ju lutem..

Një grua nga Shkodra ka dërguar nje mesazh ne redaksinë ton duke kërkuar qe ti ndihmojmë pasi shteti i saj nuk po kujdeset për të, ajo ka treguar se pasi i ka vdeekur burri gjithçka është kthyer përmbys për te pasi po jeton me kunatin e saj i cili është i sëmur mendor.

“Është e vështir te jetohet kështu, ai po me ngacmon edhe ne shtrat kjo per mua është e papranueshme nuk kam as ku te shkoj, familja ime nuk jeton me e kam vetëm nje motër as ajo e shkreta spo ka çka me ban”

“Kunati është i sëmur mendor, nuk e di se çka me banë ose çka me veprua kjo është e tepërt, shtypni hapësirën reklamuese me poshtë për videon”

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mjekja amerikane bie në sexhde dhe zbulon il.açin për këtë pro.blem!(VIDEO)

Identifikoi të shoqin e vrarë, gruaja e Muratajt shpërthen në lot para morgut