in

Hajnat thyejnë kioskën, marrin gjëra me vlerë në Vushtrri(VIDEO)

Mbrëmjen e 4 prillit të këtij viti, në Vushtrri ka ndodhur një vjedhje në një nga kioskat e këtij qyteti.

Indeksonline ka siguruar videon e ngjarjes e cila është regjistruar në orën 22 e 47 minuta, ku shihen hajnat teksa e thyejnë kioskën dhe shpejt e shpejtë marrin gjëra me vlerë për tu larguar më pas me një veturë në drejtim të panjohur.

Policia e Kosovës kishte dalë në vendin e ngjarjes, përballë Akademisë së Kosovës për Siguri Publike dhe ka nisur hetimet përkitazi me rastin, mirëpo deri më tani nuk ka ndonjë informacion për identifikimin apo arrestimin e të dyshuarve.Kohët e fundit rastet e tilla kanë shënuar rritje në nivel vend shtipe hapsiren meposhte dhe shiko pamjet qe ka filmuar kamera e sigurise shikojeni se si vidhet kioska.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Kam tentuar të vr.as veten, por s’më ka lënë gruaja…nuk kam para as të kuroj krahun e thyer të tim biri”

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë: Babai pl.agos djalin e tij 23 vjeҫar