in

Historija e tijë me të shti në dhe për së gjalli thotë Halil Kastrati

Ja ka vlejt shume E gezofshi banesen e re

Historia e tij me te shti ne dhe per se gjalli

O Zot na fal kur ankohemi

Qe 5 vite i pa levizeshem
Qe 5 vite po dergjem ne spital o Halil
Qe 5 vite skam qene ne shtepi
Qe 5 vite i kam plaget e hapura

E kam nenen e semur , e kam edhe nje vella, kurr shtepi tonen nuk kemi pasur, jemi me qira neper dyer te huaja

Vuaj nga semundjet e nga plaget, vuaj per nenen se sun e shoh shpesh, nuk mundet me ardh me me vizituar sepse edhe ajo eshte e semur

Prekese, shume prekese, megjithate aj buzeqeshi
Buzeqeshi kur i tham se NE TA KEMI BLE NJE BANES

Enver Saliji me nenen dhe vellaun e tij nga Shkupi u be me banese te re

Perveç baneses aj tani kurohet dhe po sherohet fale nje vellau ketu nga Shkupi Irfan Buçi i cili ka marr persiper krejt shpenzimet per sherimin e tij

Bamires, o Bamires Zoti ju shperblefte

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BANESA MORI FLAKË, KUSH JANË DY TË RINJTË SHQIPTARË QË HUMBËN JETËN NË BRUKSEL (EMRAT-FOTO)

Jam 45 Vjeçare Dhe Nuk Po Më Mjafton Vetëm Burri, Ky Është Kontakti Im