in

Jonida Maliqi flet për divorcin: Është e vështirë, por …(Video)

Këngëtarja Jonida Maliqi që prej fillimeve të karrierës jetën private e ka mbajtur hermetike. Ajo ka zënë vend në media për këngët dhe aktivitetet artistike apo veshjet, por lajmi për ndarjen nga ish-bashkëshorti “pushtoi” mediat.

Ata i dhanë fund martesës pas 17 vitesh lidhje. Sot këngëtarja ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan nga ku foli edhe për divorcin. Këngëtarja tha se kur kthehet në domosdoshmëri për të qenë jetesa më e qetë dhe më e lumtur, i jepet zgjidhje në këtë formë shtype rekl,am dhe shiko vide,on.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A është bukur të ndahesh? Ermal Mamaqi vë në siklet Jonida Maliqin,si reagon këngëtarja (Video)

Babai i saj i pastron rrugët, por vajza e tij është krenare me të (Video)