in

Ka dy fëmijë dhe është 41 vjeçe, por Gjyste Vulaj i cmend rrjetin me trupin e saj (Video)

Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më me eksperiencë në tregun shqiptar të muzikës së lehtë dhe asaj popullore. Të gjithë e kujtojmë Gjysten në hapat e para të karrierës, ku ishte ndër të paktat këngëtare e cila nuk e kishte problem veshjet provokuese,keni deshir te dini me teper apo te shikoni me teper se qka jan ketu shtype rekl,am dhe shiko videon.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“Nuk më pëlqen familja e burrit, do bëj atë që s’ua pret mendja…”, vajza çudit me letrën (Video)

Cilët janë më të mirë në shtrat Sërbet apo Grekët a Shqiptarët? Përgjigjet Anxhela live në emision (Video)