in

Këngëtarja që kënaq meshkujt shqiptarë, bën “twerk” para kamerës (Video)

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina njihet si një provokuese në rrjetet sociale dhe kjo për shkak të formave të saj trupore dhe postimeve që bën.
Fotot e saj në rrjetet sociale janë nga më të pëlqyerat dhe nga më të komentuarat.

Së fundmi ajo ka publikuar video në “Instastory”, ku shfaqet duke bërë ‘tëerk’ në mesnatë. Këngëtarja ishte veshur me kostum sportiv, dhe gjatë lëvizjeve vinte në pah belin e sheshtë dhe tatuazhin që ka bërë së fundmi më bark shtype rekl,am dhe shiko videon

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Testoni shikimin. A mund t’i gjeni të gjitha Q-të brenda 10 sekondave (Video)

Dogani, i ofendon rëndë kosovarët që jetojnë në Kosovë, nuk lë gjë të zezë pa thënë, ju s’dini as më.. (Video)