in

Këngëtarja serbe sa ishte “shqiptare” quhej Minire Jashari, ja si e ka emrin serb tani

Në mediet serbe po qarkullon lajmi se këngëtarja e njohur ‘serbe’ dikur quhej Minire Jashari.

Mina Kostiq më parë quhej Minire Jashari, por ajo para kamerave e ka mohuar këtë fak

Ajo e ka quajtur gënjeshtër këtë gjë, megjithatë ajo ka konfirmuar se ndryshoi emrin e saj, por këngëtarja është e hutuar kur zbuloi origjinën e saj të vërtetë shtype rekl,am dhe shiko vide,on.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Thaçi i drejtohet Serbisë: Do t’ju përgjigjemi me ushtrin

Abazi: Punë ka bre sat dush, po rinia po kanë qef me prit prej të tjerëve duke nejt n’kafe