in

Kritikohet 24 vjeçarja që ndërpreu rruajtjen e këmbëve katër muaj më parë

Ana Calatayud Perez-Manglano, 24 vjeçare, postoi imazhe në rrjetet sociale, të këmbëve të mbuluara me qime të zeza.

Ajo tha së ndërpreu rruajtjen në nëntor të vitit të kaluar thjesht se ajo ishte e dobët, dhe do të fillojë përsëri kur të ndihej më mirë.

Por, studentja nga Valencia, Spanjë, u habit që u godit nga një breshëri të komenteve shtype rekl,am dhe shiko vide,on

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ky është djali i Danit i cili do të martohet këtë të dielë, po përgaditet një dasëm madhështore, ja detajet!

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb