in

Kujdes Pamje Të Rënda: Tetë Vjeçari Nga Vushtrria Sulmohet Rëndë Nga Qentë Endacak (PAMJE)

Një fëmijë tetëvjeçar është sulmuar ditën e shtunë nga qentë endacak në rrugën “Kadri Dushi” në Vushtrri.
L.I ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë si pasojë e kafshimit të qenve.

Bëhet e ditur se fëmijët tjerë që ishin në shoqeërine e L.I kanë arritur të ikin dhe të shpëtojnë pa lëndime.

Të afërm të fëmijës kanë dërguar disa fotografi për të treguar rrezikun që kanë nga qentë endacak në qytetin e Vushtrrisë kamerat e sigurise kane kapur pamjen shiko videon se si ia qajne fytyren voglushit nga vushtrria.

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Profesori tregon ngjarjen: O ajo dojke vet bre, unë veç pak qaty e tani u.. (VIDEO)

Detaje ho.rror nga ngjarja në Tiranë/ Si qëndroi i varur për 6 orë roja me 3 fëmijë dhe askush nuk i afrohej (Foto)