in

Ky është 26-vjeqari që e mbyti sot nanën e vetë dhe e hangër?! Policia e arrestoi

I riu i dyshuar për kanibalizëm mbi nënën e tij e tmerron Spanjën. Quhet Alberto, ka 26 vjeç, ai sot ka vrarë nënën e tij 66-vjeçare. Rrëfimet e tij tmerruan policinë, njotn agejncia e lajmeve “presheva jonë” duke ju rferuar bujirmerve te gazetes se Madridit “El Mundo”

“Skena ishte e tmerrshme dhe e pështirë. Ai kishte prerë trupin e nënës së tij në më shumë se një mijë copë!

Edhe për policët e kalitur, imazhet në lidhje me arrestimin e të enjten të 26-vjeçarit Alberto Sanchez Gomez në Madrid mbeten një provë e vështirë ende për t’u kapërcyer nese jeni i fort me poshte i keni pamjet se si ndodhi ngjarja.

What do you think?

-4 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Flokët do të rriten si bari dhe sytë tuaj do të jenë si të shqiponjës: 3 lugë gjelle në ditë nga kjo përzierje e mrekullushme

Digjet shtylla elektrike në Mitrovicë, rrezikohen banorët