in

Ky është djali i Danit i cili do të martohet këtë të dielë, po përgaditet një dasëm madhështore, ja detajet!

Ky është djali i Danit i cili do të martohet këtë të dielë, po përgaditet një dasëm madhështore, ja detajet!Vetura super e shtrenjët nuk është i vetmi luks që ka djali i këngëtarit Ramadan Krasniqit-Dani.

Përveç veturës së markës Ferrari të cilën babai ja kshte blerë për ditëlindje vitin e kaluar, Andi duket se nuk ka lën cep të botës pa e vizituar, shkruan Duket se gjithë këtë luks Andi e bën fal suksesit të babait në muzikë.

Mjafton të hysh në profilin e tij në rrjetet sociale për ta kuptuar se Andi është një djal me fat shtype rekl,am dhe shiko vide,on

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vetëm 17% e njerëzve e gjejnë. Cili gjel është ndryshe nga të tjerët dhe pse?

Kritikohet 24 vjeçarja që ndërpreu rruajtjen e këmbëve katër muaj më parë