in

Ky eshte Gjinekologu qe kishte mjekuar 16 vjecaren per abort “A eshte ky ai qe e beri krimin edhe me te rende”

Shoqata e Obstetërve dhe Gjinekologëve ka reaguar lidhur me rastin e vajzës nga Drenasi e cila pas keqtrajtimit seksual nga hetuesi policor Vesel Veseli kishte mbetur shtatzënë, ndërsa kishte kryer abort në klinikën private të gjinekologut Fehmi Ahmeti.Sipas kësaj shoqate, gjinekologu Ahmeti është shënjestruar pa të drejt, pasiqë nuk ka bërë asnjë shkelje ligjore në këtë rast $htipe relamen mepposhte dhe shiko videon se cfare thote ky gjinekolog ai nuk pranon kurnifar faji.

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

E pabesueshme,Familjaret e policit nuk e pranojne thone se e kan shantazhuar “Ai ka luftuar per Kosoven”

Humanisti Halil Kastrati ka një kërkese për te gjithë popullin Shqiptar, lexojeni urgjentisht sepse behet fjalë për.. (FOTO)