in

LAJM I FUNDIT/ Ngjarje e rëndë: Babai pl.agos djalin e tij 23 vjeҫar

Në në qytetin e Ferizajt ka ndodhur një incident i rëndë, ku babai ka qël.luar djalin e tij 23-vjeçar.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

Ai ka thënë se ngjarja ka ndodhur në ora 07:20 dhe deri të qël.limi me mjet ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshjeje.Tutje Gashi ka treguar se i lënduari është jashtë rrezikut për jetë shtipe hapsiren meposhte dhe shiko pamjet se cfare thone te afermit qe kishin pare tmerrin me sy.

What do you think?

-4 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hajnat thyejnë kioskën, marrin gjëra me vlerë në Vushtrri(VIDEO)

“E lidh, i vë çorape në gojë dhe i pret duart me thi.kë” Shqiptari tor.turon gruan se nuk zbatonte kanunin