in

Linda Morina nuk është normal, ja çfarë vallëzimi të ‘çmendur’ bën (Video)

Edhe një tjetër ‘çmenduri’ e fenomenit Linda Morina, teksa ka incizuar veten si herë të tjera, duket vallëzuar.

E quan veten këngëtare, pavarësisht mos potencialit për të qenë një e tillë.Gjithsesi, së fundi, është tërhequr paksa nga muzika, për t’i lënë radhën videove të njëpasnjëshme

Në rrjete sociale kur ajo publikon ndonje video apo diqka shumica nga ata ku komentetojn ka negative nuk mungojnë edhe ata pozitive shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjt se cfare vallzimi ben Linda.

What do you think?

-5 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gruaja gjermane konvertohet nga feja e krishterë në islame, shpërthen në lot nga gëzimi

Rrëfimi prekës i Leotrimit i cili kreu ekonomikun por që tani punon si shofer autobusi