in

Linda tallet pas lindjes: Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri ‘zezaku i madh’

Linda Halimi është bërë së fundmi nënë. Kujtojmë këtu se prej disa vitesh Linda është e martuar me reperin amerikan Dawon Edwards, i cili njihet me pseudonimin Big D.

Pas lindjes së vajzës Linda ka thënë: shiko

Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”. Ndjenja është fantastike shiko videon e me poshtme rrefimin e saj.$htipe relameen dhe shiko videon me poshte.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vogëlushja shqiptare që jeton në Gjermani, inteligjenca e saj ju lë gojëhapur!

Vrasjaa për nder, Shqiptari merr vendimin drastik për gruan që e tradhtoi