in

Me ne fund mësohet e vërteta: kjo është arsyeja pse ndodhi vraasja e 7 vjeqarit, raportojnë media nga Zvicra

Rasti që ndodhi dje në Basel të Zvicrës, ka tronnditur tërë vendin. U qëllua me mjet te mpreeht I.M nga Lipjani i Kosovës, vetëm 7-vjeçar.

Krimmin dyshoohet se e ka kryeer një 75-vjeçare, për të cilën mediat zviceranë po shkruajnë se është me probleme meendore.

Blick.ch, ka shkruar se e dyshuara që kreu aaktin e të voglit, 7 vjeçarit nga Kosova, është “meentalisht e paqëndrueshme” për me tepër lexoni me poshtë $htipe relameen dhe shiko videon me poshte.

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Familjarët në Kosovë tregojnë se si u vraa 7 vjeçari në Zvicër (Video)

EKSKLUZIVE: Djali i Baton Haxhiut fotografohet me lidhje te ngushta me Rusinë, ja çfarë posti mbanë atje (FOTO)