in

ME ZOR E VENDOSEN MEM QU TE HOXHA, KUR JA NISI MEM KNU KURAN MU DOKE QE KRYT POM BJEN NTOK EDHE KREJT TRUPI MU SHTRENGOJKE

Një muslimane tregon se si ishte sprovoar dhe e kishte tejkaluar duke ndjekur rrugën e duhur.
Me zor e vendosen mem qu te Hoxha, kur ja nisi mem knu kuran mu doke qe kryt pom bjen ntok edhe krejt trupi mu shtrengojke dhe…
Pershendetje qika po du me ju kallxu edhe une historin tem.

Une jam 25 vjeqare e martume qe 3 vjet edhe e kam 1 djal 2 vjet e gjys se shtatzon u pata martu, nejse skam problem as me burr as me vjehrri po kohet e fundit teper nervoz u bojsha, mir mem fol mu doke qe pom shajn qaq keq qe mvike e ja kthejsha fjalen krejtve e tani i bisha pishmon. E tash kta mujt e fundit me burrr hiq mir se kam qu ai eshte teper i mir e i urt po diqka mu spom len rahat teper nervoz bohna me to veq pse shkrun me moter tvet une qartna kejt e teper bohna nervoz.

Edhe qika 1 sen e kam vrejt qe sa her shkoj me nejt te gruja e agjit tem un perlahna me burrin tem cop bohna me to e ai veq mundohet mem qetsu.
Mkan qu naper hoxhallar e kahmos po kun ilaq sum ka dal edhe pse mthojshin ki tbome e sene po une sju kam besu ktyne seneve kurr edhe pse me thon drejten sum ka ra rasti asnjeher me dyshu, e tash e permenden mem qu te nje hoxh po nuk pranojsha amo me zor e vendosen mem qu e une teper u liga e kisha shum mundim veq kur e disha qe po shkoj te qaj hoxh, masi shkova aty ja nisi mem knu kuran edhe a besoni hiq smujsha me ni mu doke qe kryt pom bjen ntok edhe krejt trupi mu shtrengojke qaty ja nisa mu friksu edhe masanej hoxha mtha ki shkel vend tkeq edhe prej msyshi e ki.
$htipe relameen me poshte dhe shiko vidoeon se cfar eshte ber

Ma dha do uj po une si kam dal prej xhamis jam ndje teper mir. Nese dikush ndjehet si une lirisht komentoni edhe ju kallxoj hoxhen teper hoxh i mir eshte. Paramendoni fmija 5 vjet ska ec si u shku te hoxha ja ka nis me ec. ZOTI BON MREKULLI!

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hoxha e pret me lot liberalizimin e vizave: “kuku për neve që kanë me na ikë rinia”

Nëse nuk mund ta ndihmosh, së paku bëje një “SHPERNDARJE” le t’i ndihmojnë të tjerët