in

Milaim Zeka: Të burgosurit të kenë një dhomë për gratë ose dashnoret e tyre, sepse edhe ata kan nevoj për…

Nismës Social Demokrate, Milaim Zeka, ka bërë një propozim interesant në seancën që është duke u mbajtur sot, përcjellë Indeksonline.

Ai në fjalën e tij gjatë kohës kur po diskutohej për burgjet, tha se të burgosurve do të duhej të ju sigurohej një dhomë e veçantë.

Sipas tij, kjo dhomë do të mund të shfrytëzohej nga të burgosurit gjatë takimit me gratë apo të dashurit e tyre.

“Të kenë edhe një dhomë të posaçme që të rrinë me të dashurit e tyre, qoftë gruan, qoftë dashnoren”, tha ai shtype rekl,am dhe shiko vide,on

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb

Rrëfimi i vjehrrës: “Djali me ka vdeek, nusja po i bjen çdo dit burra tjerë ne shtëpi, po e bëjnë ne sy te mi, po dua me u çmend”