in

Mimoza Shkodra martohet me kengetarin qe e njohim te gjithe, ja pamjet nga dasma

E fundit: Mimoza Shkodra martohet me këngëtarin e njohur, pamjet nga dasma. Vetëm pak muaj pas ndarjes nga Seldi, Mimoza Shkodra po i habit të gjithë sot duke mbajtur dasmë.

Këngëtarja është shfaqur me fustanin e bardhë të nusërisë dhe videot nga dasma kanë pushtuar rrjetin. Në videot e publikuara Mimoza shkëlqen e veshur me një fustan pompoz, shtypeni meposht reklamenn dhe menjeher hapet video:

What do you think?

7 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Punoj si qeni ne Gjermani, vetem qe te mos kthehena te familja e burri sepse suj i baj …

“Punoj si kali për bukën e gojës, deri ne 10 nuk kthena ne shpi – por kur erdha ne shpi ma herët e gjeta gruan duke”