in

Mitrovicë: Gruaja e rr.ah burrin, e bën për spital

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në mëngjes në Zveçan është arr es.tuar një grua e dyshuar me kombësi serbe, pasi që e njejta pas një mosmarrëveshje e ka sul.muar fizikisht bashkëshortin e saj, raporton Gazeta Express.

Pas lëndimeve të marra, vik.tima është detyruar të pranojë tretman mjekësor.

E dyshuara me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.$htipe relameen dhe shiko videon me poshte.

“Është arr.estuar e dyshuara femër K/Serbe, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sul.muar fizikisht bashkëshortin e saj vikt.imën mashkull K/Serb. Vik.tima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ish ushtari i UÇK-së: Kur valigjet mora në dorë, nuk e pata të lehtë, kur fëmijëve i ktheva shpinën …

Ja çfarë ndodhi me vogëlushen nga Skenderaj qe kërkoj ndihmë nga ju (FOTO)