in

Mjegull e madhe, mbrëmë aksi.dent i frikshëm në Kosovë (VIDEO)

Mjegull e madhe, aksi.dent i frikshëm në Kosovë (VIDEO)

Një aksi.dent i tmerrshëm ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, shkruan 33shi.com, në afërsi të pompës së benzinës “Ballkan Petroll”.

Siç mësohet, shkak i aksi.dentit ka qenë mjegulla e madhe që ka kapluar këtë zonë, e cila ka zvogëluar shikueshmërinë deri në 50 metra pamejt qe kan incizuar kalimtaret e rastit shiheshin njerezit e lenduar qe kishin mbetur ne makine dhe nuk po arrinin ti nxirrnin shtipe relamen meposhte dhe shiko pamjet.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“20 burra për një natë”, 42-vjeçarja me perardhje nga Shqipëria tregon si e rrë*mbyen dhe e kthyen në sk*llave mardhenie

Nusja Nga Kuçova “Spranon” Vjehrrën Nga Saranda, Prezantuesja Ndërpret Emisionin Live