in

“Nëse ti moj motra ime je duke më shikuar, kujdesu për nënën se unë nuk po mundem ta përballoj v*dekjen tënde”

Me dyshimet se kishte nisur një lindje të parakohshme, Spitali i Gjakovës e kishte nisur me urgjencë Drilona Lleshi-Morinën për në QKUK.

Por, pas lindjes, gjendja shëndetësore e 32-vjeçares nga Gjakova do të komplikohej.Tri operime të realizuara brenda 5 ditëve qëndrimi në QKUK, nuk do të bënin që Drilona Lleshi-Morina të mbijetonte, raporton KTV.

Familja e së ndjerës thotë se pas gati dy javësh nga vdekja e Drilonës, ende nuk i di shkaktarët e vdekjes së të resë, e cila la pas një fëmijë të porsalindur shtipe hapsiren meposhte dhe shiko pamjet meposhte se cfare thone familjaret dhe do tju mbushen syte me lot.

What do you think?

9 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Qytetari flet qartë për grabitjen në Rinas: Kur shteti përdor ushtrinë, tregon se ka mbaruar siguria!

Flasin me lot në sy familjarët e Drilonës, 32 vjeçares e cila ndërroi jetë pas lindjes