in

Njihuni me shqiptarin që harxhon 200 euro në ditë, ndërsa frizura i kushton 20 euro në ditë!

Formati televiziv “MASKArenjtë” padyshim që është kthyer në një nga formatet televizive më të shikuara të momentit i cili transmetohet çdo të diel duke nisur nga ora 20:43 në ekranin e KTV-së, shkruan OnAir

Kësaj radhe një nga autorët e këtij programi rastësisht ka takuar nga qytetar shqiptar i cili jeton në Frankfurt dhe ka rrëfyer për jetën e tij luksoze per me shume info ndiqe videon e me poshtme.$htipe relameen dhe shiko vidoen me poshte.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

E vendosën flamurin kombtarë në xhami, marrin gjobë nga shteti serb

Vajza shqiptare pa pikë marre, pyet reperin me ngjyrë “A ke para ti”