in

Nusja Nga Kuçova “Spranon” Vjehrrën Nga Saranda, Prezantuesja Ndërpret Emisionin Live

Vijon saga e sherrit për kujdestarinë e Argentinit, fëmijës së Eglantinës dhe ish-bashkëshortit të saj. Teksa Armando nuk flet shumë, është mamaja e tij, Natasha nga Saranda, ajo që në emisionin “Me zemër të hapur”, nuk i ka përmbajtur emocionet e saj.

Tashmë kujdestaria e vogëlushit i përket të ëmës, Eglantinës nga Kuçova, por Natasha shprehet se i vogli dhunohet nga gjyshi, e për këtë i është dashur të thërrasë në emision edhe edukatoren e nipit.Natasha ka akuzuar ish-nusen e saj se dokumenti i paraqitur për vlerësimin e fëmijës nga psikologu, është i falsifikuar.

Kaq ka mjaftuar që mes të dyjave, edhe një herë të nisë sherri keq. Natasha është ngritur në këmbë dhe i është drejtuar panelit të juristes dhe avokates, ndërsa Eglantina s’e ka ruajtur dot qetësinë, por ka nisur sulmin verbal ndaj vjehrrës.Tepër e revoltuar, Natasha dhe Armando kanë nisur të tregojnë video të djalit live në emision, çka e ka detyruar drejtuesen e emisionit të ndërpresë transmetimin.
shtipe relamen meposhte dhe shiko videon.Gjeni një pjesë nga sherri nuse-vjehrrë në videon e mëposhtme.

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mjegull e madhe, mbrëmë aksi.dent i frikshëm në Kosovë (VIDEO)

BANESA MORI FLAKË, KUSH JANË DY TË RINJTË SHQIPTARË QË HUMBËN JETËN NË BRUKSEL (EMRAT-FOTO)