in

Pamje Të Rënda: Ja Si Ishin Mas.akruar Dy Vajza Shqiptare Nga Forcat Serbe, Njëra 13 E Tjetra 16 Vjeç (VIDEO)

Gjatë luftës së fundit në Kosovë, forcat serbe kishin kryer mas.akra të tmerrshme mbi popullin shqiptar. Kriminelët serb nuk kishin kursyer as fëmijët. I tillë është rasti në Abri të Drenicës.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se si dy vajza shqiptare, njëra 13 e tjetra 16 vjeç ishin mas.akruar nga forcat serbe.

Për më shumë ndiqeni videon

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jam 45 Vjeçare Dhe Nuk Po Më Mjafton Vetëm Burri, Ky Është Kontakti Im

Therrt Me Thikë Mësuesi Nga Nxënësi I Tij Në Pejë