in

“Po bëj me dhëndrin, dhe më shijon pafund”/ Vjehrra rrëfen historinë e saj të çuditshme

Në rubrikën “Deidre” të “The Sun”, ka ardhur një letër nga një grua e cila po përjeton një situatë disi të pazakontë.

Ajo ka nisur një raaport seeksual me dhëndrin e saj, por sekreti po e vrret. Për më tepër lexoni se çfarë ka shkruar më poshtë: Po bëj seeksin më të mirë me dhëndrin tim.

Unë dhe ish-bashkëshorti im jemi divorcuar 20 vite më parë kur vajza jonë ishte 4 vjeç. Ai u largua, dhe unë qëndrova me vajzën vetëm, shtypni me poshte per te lexuar te plote lajmin

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ky është Kosovari qe po lyp punëtor ne Suedi: “ O Shqiptar veç hajdeni diqysh deri këtu, 4mi euro e keni rrogën”

“Mendova qe kushëriri 57 vjeçar është i doobët, ia dhashë për ata por nuk besoja qe do me …”