in

Prezantueses shqiptare nuk po ia mban më dot gjo,ksin as këmisha

Është shumë bombastike në pamje.

Por, sot Blerona Zeqiri siç duket nuk është ndjerë komode me veshjen që e ka zgjedhur për ditën e 14 marsit, shkruan Syri Kosova.

Si të kuptosh tradhtinë pa u lodhur aspak! Tre veprimet që nxjerrin zbuluar mashtruesit
Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka veshur një këmishë të ngushtë, që nuk ka arritur t’i mbulojë edhe pjesën e gjoksit, që dukej sikur do t’i shpërthente shtipe relamen meposhte dhe shiko videon meposhte.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

‘E ke vajzën me sindroma’, Xhensila Myrtezaj e bën për ‘pesë pare’ ndjekësen

UPS i dolën ”sheshit”, Alketa Vejsiut i zbërthehet veshja live në ‘Piter Pan’