in

Prizren, vodhën para në qendër tregtare, tre persona (PAMJE)

Në një qendër tregtare në Prizren, tre persona të panjohur kanë thyer arkën dhe kanë vjedhur një shumë parash.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të së hënës në rrugën “Sheh Emini” në Prizren, bën të ditur Policia e Kosovës.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vend të ngjarjes dhe janë duke trajtuar rastin.$htipe relamen meposhte dhe shiko pamjet /GazetaExpress

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sulejman Rexhepi: Të dëbohet Hoxhë Halil Kastrati

Do habiteni, ja çfarë tregon mënyra se si mbani telefonin tuaj