in

Punoj si qeni ne Gjermani, vetem qe te mos kthehena te familja e burri sepse suj i baj …

Jeta ime eshte shume e gjate por une u mundova ta shkurtoja sadopak. Kur isha 19 vjece shkova per pushime me prinderit tek motra im e martuar ne nje qytet te kosoves.

Motra kishte nje rast dhe per kete shkuam tek frizerka aty njofta nje grua e cila donte te me paraqite nipin e burrit, une i thash nuk kam interes por motra ime njifte frizerken dhe po ashtu ajo gruaja e njifte frizerken,me ane te asaj ajo mori adresen e shpis se motres sime shtype rekl,am dhe shiko vide,on

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kush e thotë këtë lutje, çfardo që ti kërkoje Allahut do të përgigjet lutja e tij pas saj

Mimoza Shkodra martohet me kengetarin qe e njohim te gjithe, ja pamjet nga dasma