in

‘Qëndroni të fortë’, Labinot Tahiri del në mbështetje të Loredanës

Këngëtarja shqiptare, Loredana ka qenë kryefjala e mediave pas lajmit të bujshëm se një çift zviceran e akuzon për vje.dhje. Deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri i ka dalë në mbështetje Loredanës dhe Mozzikut duke i dërguar një mesazh publik.

Me anë të një postimi në Instastory, Labinoti u kërkon çiftin të qëndrojnë të fortë sepse drejtësia do të vihet në vend.

“Qëndroni të fortë se drejtesia vonon, dhe prape do bjerë në vend. Ne besojmë në ju, Zoti qofte me ju”, shkruan Labinoti.

Kujtojmë që ditën e sotme Mozzik dhe Loredana u rikthyen në Kosovë.

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Thaçi: Sali Berisha ka bërë mëkate të mëdha ndaj UÇK-së, është një horr dhe i pafytyrë

Kjo është bebja shqiptare me emrin më të çuditshëm në botë, ka habitur edhe gjermanët