in

Rrefen per media 16-Vjecarja:Kisha frige ta beja ne makine ja ne cili hotel ai me qonte cdo here

Në dhomën numër 5 të një moteli në Suharekë, sipas prokurorisë kishte ndodhur kontakti i parë sek,sual mes policit V.V. dhe vajzës, e cila atëherë ka qenë nën 18 vjeç. Ky kontakt, sipas prokurorisë kishte ndodhur pa dëshirën e saj.

“Pas këtij rasti, ka vazhduar lidhja e tyre edhe në të shumtën e rasteve kanë dalë në të njëjtin motel. Sipas të dëmtuarës, tri herë kanë qenë dhe kanë vizituar disa qytete tjera per me shume shiko videon meposhte.

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Detaje ho.rror nga ngjarja në Tiranë/ Si qëndroi i varur për 6 orë roja me 3 fëmijë dhe askush nuk i afrohej (Foto)

Dikur plotë me borxhe, sot mbretëreshë e ekranit dhe me vila luksoze, Xhensila Myrtezaj bukuroshja që lindi nga hiçi