in

Rrëfen vajza shqiptare: Dola një natë në oborr, kur Ç’të shoh? Kunata më bëri të dridhem kur e pashë…. (Video)

Kjo eshte historia e rrefyer: jam shum e merzitur dhe kjo dilem po me merr frymen, kam nje familje te shkelqyer. Kam nje vella qe seka kush eshte djal i mire, punon nje pune te mire dhe shkollen te kryer me nota maksimale..Një nate degjova një zhurme ne oboorr thash te dal te sho se cfare eshte dduke ndodhur kur pash kunaten time shtype rekl,am dhe shiok videon.

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vajza nga Durrësi nxjerr në shitje virgjërinë, shikoni çfarë çmimi të volitshëm jep… (Video)

Testoni shikimin. A mund t’i gjeni të gjitha Q-të brenda 10 sekondave (Video)